ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ – ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2021

Οι φοιτητές/φοιτήτριες του 3ου και 4ου έτους του ΠΤΔΕ (παλαιό πρόγραμμα) οι οποίοι/οποίες χρωστούν μαθήματα του 1ου και 3ου εξαμήνου μπορούν να εξεταστούν στα μαθήματα αυτά, εφόσον τα έχουν δηλώσει, ακόμα και αν προσφέρονται σε άλλο χειμερινό εξάμηνο.
Τα μαθήματα αυτά βρίσκονται στο πρόγραμμα στην κατηγορία «επί πτυχίω» για να μη δημιουργηθεί σύγχυση στους φοιτητές/φοιτήτριες του 1ου και 2ου έτους του Τ.Επ.Ε.Κ.Ε. (νέο πρόγραμμα).

ΠΡΟΣΟΧΗ: Αν  μάθημα του χειμερινού έχει μεταφερθεί σε εαρινό εξάμηνο, οι φοιτητές/φοιτήτριες πρέπει να το αντικαταστήσουν με άλλο μάθημα του χειμερινού εξαμήνου όταν ανοίξουν οι δηλώσεις του χειμερινού εξαμήνου, διότι ακόμα και αν εξεταστούν, δεν υπάρχει η δυνατότητα να καταχωρηθεί ο βαθμός τους από τους/τις διδάσκοντες/διδάσκουσες στο σύστημα.