ΥΠΟΔΟΧΗ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

“Αγαπητοί πρωτοετείς φοιτητές
Σας καλωσορίζουμε στο Τμήμα Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας του Πανεπιστημίου Πατρών και σας
ευχόμαστε καλές σπουδές.  Δυστυχώς η υγειονομική κρίση που αντιμετωπίζει η χώρα μας και ο πλανήτης δεν μας επιτρέπουν για την ώρα την εκ του σύνεγγυς επικοινωνία και διεξαγωγή των μαθημάτων. Για την προστασία όλων μας κατά το πρώτο εξάμηνο για τα μαθήματα θα χρησιμοποιηθούν οι ψηφιακές τεχνολογίες, ελπίζοντας ότι σύντομα θα δοθεί επιστημονική  λύση στο θέμα του COVID-19.

Στην ιστοσελίδα μας, καθώς και στην ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου Πατρών θα βρείτε όλες τις απαραίτητες οδηγίες για τη σωστή χρήση της πλατφόρμας τηλεκπαίδευσης. Από τη μεριά μου, ως Πρόεδρος του Τμήματος, θα ήθελα να σας συναντήσω
τηλεδικτυακά τη Δευτέρα, 5/10, στις 12:00, στον παρακάτω σύνδεσμο, προκειμένου να σας γνωρίσω και να συζητήσουμε για τις σπουδές που τώρα ξεκινάτε.

Με τις θερμότερες ευχές μου
Γιώργος Νικολάου
Καθηγητής