ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ Σχετικά με την εξέταση των μαθημάτων Διδακτική της Ιστορίας & Ιστορία της Νεοελληνικής εκπαίδευσης

* Για την Ιστορία της Νεοελληνικής εκπαίδευσης η ύλη περιέχεται στο αναρτημένο  αρχείο  στο  eclass του μαθήματος με τον τίτλο “Εγχειρίδιο Πανεπιστημιακών  Παραδόσεων”  του Καθηγητή Κ. Χατζόπουλου.

Για να συμμετάσχουν οι φοιτητές/τριες σε  αυτό  πρέπει  να  εγγραφούν  στο μάθημα στο eclass.

Δεν ισχύουν οι απαλλακτικές εργασίες που μέχρι σήμερα είχαν δοθεί ή  θεωρηθεί ανεπαρκείς για κανέναν/καμία φοιτητή/τρια και συνεπώς ΟΛΟΙ υποχρεούνται να συμμετάσχουν στην εξέταση.

* Για την Διδακτική της Ιστορίας ισχύουν τα ίδια (εγγραφή στο μάθημα στοeclass). Υποδείγματα διδακτικών σεναρίων υπάρχουν αναρτημένα στο αντίστοιχο μάθημα στο eclass.

Πρόγραμμα εξετάσεων των δύο μαθημάτων μου.
Πέμπτη 01/07/2021.  Διδακτική της Ιστορίας (Μάθημα Β΄έτους) Ώρες 09:00΄-12:00΄
Πέμπτη 01/07/2021.  Ιστορία ΝεοΕλληνικής Εκπαίδευσης Ώρες 16:00΄-19:00΄

Υ.Γ. Οι Επί Πτυχίω ας επικοινωνήσουν μαζί μου!

Andreas Velissarios
avelissa@upatras.gr