ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-5-2020 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-5-2020 ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΑΡΑΤΑΘΗΚΑΝ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ:
1) ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΣ Β΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ, 2) ΕΞΕΛΙΚΤΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Β΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ, 3) ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ(ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ).

ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΕΞΕΛΙΚΤΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΘΑ ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ 1: ΓΝΩΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΙΚΗ ΑΝΑΠΥΞΗ (ΠΤΔΕ),ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ ΚΑΘΕ
ΤΡΙΤΗ ΩΡΑ 14:00 ΕΩΣ 17:00.
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΣ Β΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΔΑΧΘΕΊ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΞΕΤΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ κ.ΛΕΜΠΕΣΗ.
ΕΠΙΣΗΣ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ
ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΏΡΑ 19:00 έως 21:00.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΕΞΗΣ:

Τα μαθήματα εισήχθηκαν εκ νέου (μετά τη απαλοιφή των μαθημάτων Β’ Εξαμήνου) στις δηλώσεις μαθημάτων και είναι διαθέσιμα στους φοιτητές προς επιλογή.
Θυμίζω ότι για τη διόρθωση υποβληθείσας δήλωσης, πρέπει πρώτα ο φοιτητής να την διαγράψει και στη συνέχεια να την υποβάλλει εκ νέου.
Η επιτυχής υποβολή δήλωσης συνάγεται από την εμφάνιση στο φοιτητή του αριθμού υποβολής και της ημερομηνίας.