Επιτροπές Τμήματος (Ακαδημαϊκού Έτους 2021-2022)

1. Επιτροπή Οικονομικών Θεμάτων

Νικολάου Γεώργιος, Καθηγητής, Πρόεδρος του Τμήματος
Βασιλόπουλος Στέφανος, Καθηγητής, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ
Λαμπρόπουλος Χαρίλαος, Επίκουρος Καθηγητής
Ζαφειράτος Παναγιώτης, μέλος ΕΤΕΠ
Παναγιωτοπούλου Βασιλική, μέλος ΕΤΕΠ

2. Επιτροπή Προγράμματος Σπουδών και Προγράμματος Μαθημάτων και Εξετάσεων

Παναγιωτακόπουλος Χρήστος, Καθηγητής, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ
Σταμέλος Γεώργιος, Καθηγητής
Δρίτσας Ιωάννης, Επίκουρος Καθηγητής
Νιφτανίδου Θεοχαρούλα, Επίκουρη Καθηγήτρια
Αποστολάκης Εμμανουήλ, Γραμματέας Τμήματος
Μάνεσης Νικόλαος, ΕΔΙΠ

3. Επιτροπή Προγράμματος Διδακτορικών Σπουδών

Νικολάου Γεώργιος, Καθηγητής
Παναγιωτακόπουλος Χρήστος, Καθηγητής
Παναγιωτοπούλου Πετρούλα, Επίκουρη Καθηγήτρια
Σταμέλος Γεώργιος, Καθηγητής, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ
Αποστολάκης Εμμανουήλ, Γραμματέας Τμήματος

4. Επιτροπή ERASMUS

Άντζακας Κλήμης, Επίκουρος Καθηγητής
Δημάκος Ιωάννης, Επίκουρος Καθηγητής, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ
Δρίτσας Ιωάννης, Επίκουρος Καθηγητής
Σταμέλος Γεώργιος, Καθηγητής
Τσεσμελή Στυλιανή, Επίκουρη Καθηγήτρια
Φαρμακοπούλου Ιγνατία, Επίκουρη Καθηγήτρια
Βικάτου Ευγενία, μέλος ΕΕΠ
Θεοδωροπούλου Μαρία, μέλος ΕΔΙΠ

5. Επιτροπή Φοιτητικών Θεμάτων

Ασημάκη Άννα, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
Βασιλόπουλος Στέφανος, Καθηγητής
Καμαριανός Ιωάννης, Καθηγητής, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ
Μέντης Εμμανουήλ, Επίκουρος Καθηγητής
Παναγιωτοπούλου Πετρούλα, Επίκουρη Καθηγήτρια
Καρατράντου Ανθή, μέλος ΕΔΙΠ
Αποστολάκης Εμμανουήλ, Γραμματέας Τμήματος

6. Επιτροπή Αξιολόγησης Τμήματος (ΟΜΕΑ) και Πιστοποίησης

Καβασακάλης Άγγελος, Επίκουρος Καθηγητής
Μέντης Εμμανουήλ, Επίκουρος Καθηγητής
Νικολάου Γεώργιος, Καθηγητής
Παναγιωτακόπουλος Χρήστος, Καθηγητής
Σταμέλος Γεώργιος, Καθηγητής, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ
Καρατράντου Ανθή, ΕΔΙΠ
Αδαμοπούλου Ανθή, ΕΔΙΠ

7. Επιτροπή Πρακτικών Ασκήσεων Κατεύθυνσης Εκπαιδευτικών Δημοτικής Εκπαίδευσης

Νικολάου Γεώργιος, Καθηγητής
Φτερνιάτη Άννα, Καθηγήτρια, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ
Ζαχαροπούλου Σουσάνα, ΕΔΙΠ
Θεοδωροπούλου Μαρία, ΕΔΙΠ
Κονιδάρη Βικτωρία, ΕΔΙΠ
Μάνεσης Νικόλαος, ΕΔΙΠ
Πίτσου Χαρίκλεια, ΕΔΙΠ
Σαρρής Μενέλαος, ΕΔΙΠ
Φρούντα Μαρία, ΕΔΙΠ

8. Επιτροπή Πρακτικών Ασκήσεων Κατεύθυνσης Κοινωνικής Εργασίας

Δρίτσας Ιωάννης, Επίκουρος Καθηγητής, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ
Μέντης Εμμανουήλ, Επίκουρος Καθηγητής
Φαρμακοπούλου Ιγναντία, Επίκουρη Καθηγήτρια
Βαλσάμη Ουρανία – Παγώνα, Λέκτορας Εφαρμογών
Κωνσταντοπούλου Γεωργία, ΕΔΙΠ
Μαυρόγιαννη Θεώνη, ΕΔΙΠ

9. Επιτροπή Βιβλιοθήκης

Διακογιώργη Κλεοπάτρα, Επίκουρη Καθηγήτρια
Νιφτανίδου Θεοχαρούλα, Επίκουρη Καθηγήτρια
Σταμέλος Γεώργιος, Καθηγητής, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ
Θεοδωροπούλου Μαρία, μέλος ΕΔΙΠ
Τσενέ Καλλιόπη, μέλος ΕΤΕΠ

10. Επιτροπή Πολιτιστικών Θεμάτων και Μουσείου Παιδείας

Ασημάκη Άννα, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
Νιφτανίδου Θεοχαρούλα, Επίκουρη Καθηγήτρια, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ
Φαρμακοπούλου Ιγνατία, Επίκουρη Καθηγήτρια
Τσεσμελή Στυλιανή, Λέκτορας
Φτερνιάτη Άννα, Καθηγήτρια
Βικάτου ευγενία, ΕΕΠ
Γαλάνη Μαρία, ΕΕΠ
Αδαμοπούλου Ανθή, ΕΔΙΠ
Καρατράντου Ανθή, ΕΔΙΠ

11. Επιτροπή για στήριξη σε άτομα με ειδικές ανάγκες

Άντζακας Κλήμης, Επίκουρος Καθηγητής
Βασιλόπουλος Στέφανος, Καθηγητής
Μέντης Εμμανουήλ, Επίκουρος Καθηγητής
Φαρμακοπούλου Ιγνατία, Επίκουρη Καθηγήτρια
Τσεσμελή Στυλιανή, Λέκτορας, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ
Κωνσταντοπούλου Γεωργία, ΕΔΙΠ
Μαυρόγιαννη Θεώνη, ΕΔΙΠ
Φρούντα Μαρία, μέλος ΕΔΙΠ

12. Επιτροπή Κτιρίου και Ασφάλειας και Υγιεινής

Άντζακας Κλήμης, Επίκουρος Καθηγητής, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ
Αποστολάκης Εμμανουήλ, Γραμματέας Τμήματος
Καρατράντου Ανθή, μέλος ΕΔΙΠ
Ζαφειράτος Παναγιώτης, μέλος ΕΤΕΠ

13. Επιτροπή Δικτύων, Φωνής και Δεδομένων

Δημάκος Ιωάννης, Επίκουρος Καθηγητής
Παναγιωτακόπουλος Χρήστος, Καθηγητής, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ
Καρατράντου Ανθή, μέλος ΕΔΙΠ

14. Επιτροπή της αντιμετώπισης διασποράς του Covid

Παναγιωτακόπουλος Χρήστος, Καθηγητής, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ
Άντζακας Κλήμης, Επίκουρος Καθηγητής
Τσεσμελή Στυλιανή, Λέκτορας
Μάνεσης Νικόλαος, ΕΔΙΠ
Φρούντα Μαρία, μέλος ΕΔΙΠ

15. Επιτροπή ισότητας των φύλων

Ασημάκη Άννα, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
Νικολάου Γεώργιος, Καθηγητής
Δρίτσας Ιωάννης, Επίκουρος Καθηγητής
Νιφτανίδου Θεοχαρούλα, Επίκουρη Καθηγήτρια
Φαρμακοπούλου Ιγνατία, Επίκουρη Καθηγήτρια
Γαλάνη Μαρία, ΕΕΠ, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ