ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021 – 2022

Σας ενημερώνουμε ότι οι δηλώσεις μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδ. έτους 2021 – 2022 θα πραγματοποιηθούν από την Πέμπτη 25 Νοεμβρίου έως και την Δευτέρα 13 Δεκεμβρίου 2021 και ώρα 23:59.

Ενημερώνουμε τους φοιτητές /τριες ότι οι δηλώσεις των μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2021 – 2022 θα πρέπει να γίνουν πολύ προσεκτικά με βάση τον οδηγό σπουδών. Φοιτητής/τρια που δεν έκανε δήλωση μαθημάτων για τα μαθήματα του σωστού εξαμήνου,δεν θα εμφανίζεται στις λίστες με τις δηλώσεις των μαθημάτων, δεν θα μπορεί να κατοχυρώσει βαθμό από τη συγκεκριμένη εξεταστική καθώς και να λάβει μέρος στην επαναληπτική εξεταστική του Σεπτεμβρίου.

Οι δηλώσεις για τους επι  πτυχίο φοιτητές θα ανοίξουν μετά την λήξη της προαναφερθείσας ημερομηνίας