Πρόγραμμα δια ζώσης Τελετών Απονομής Διπλωμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών – Καθομολόγησις Διδακτόρων

Ενημερώνουμε τους ενδιαφερόμενους ότι σύμφωνα με το επισυναπτόμενο πρόγραμμα τελετών και απονομών:

– Η απονομή διπλωμάτων των Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων Σπουδών του Τμήματος θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 4 Απριλίου στις 14.00 στο Αμφιθέατρο Ι-1 του Συνεδριακού και Πολιτιστικού Κέντρου του Πανεπιστημίου Πατρών.

– Οι καθομολογήσεις των Διδακτόρων του Τμήματος θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 5 Απριλίου στις 11.30π.μ., στο Αμφιθέατρο Ι-1 του Συνεδριακού και Πολιτιστικού Κέντρου του Πανεπιστημίου Πατρών.

Εφιστούμε ιδιαίτερα την προσοχή στις χρήσιμες οδηγίες που βρίσκονται στις 2 τελευταίες σελίδες του επισυναπτόμενου εγγράφου.