Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εγγραφή στο Μητρώο Φοιτητών*,της Εθνικής Αρχής Ανώτατης Εκπαίδευσης (ΕΘΑΑΕ)

Σκοπός του Μητρώου Φοιτητών είναι η συμμετοχή ενός μέλους με φοιτητική ιδιότητα σε Επιτροπές Εξωτερικής Αξιολόγησης και Πιστοποίησης (ΕΕΑΠ) για την Πιστοποίηση των Προγραμμάτων Προπτυχιακών Σπουδών (ΠΠΣ) των ΑΕΙ.

Η διαδικασία εκδήλωσης ενδιαφέροντος γίνεται από τον ενδιαφερόμενο απ’ ευθείας στην ΕΘΑΑΕ ενώ, για κάθε διευκρίνηση, μπορούν να απευθυνθούν στη Γραμματεία της ΜΟΔΙΠ του Πανεπιστημίου Πατρών στο email: modipsecr@upatras.gr και τηλεφωνικά στα τηλ. 2610969631 και 2610997946